SÖKE ONU (sav) OKUYOR YARIŞMASI

Sık Sorulan Sorular

YARIŞMA NE ZAMAN VE NEREDE YAPILACAK?
Söke Onu (sav) Okuyor Yarışması 6 Nisan Tarihinde Söke İmam Hatip Lisesinde yapılacak olup 30 mart 2013 tarihine kadar www.sokeonuokuyor.org adresinden başvuru yapılması gerekmektedir.31 Mart tarihinde Sınava girilecek sınıflar ve sınav saatleri www.sokeonuokuyor.org sayfasında duyurulacaktır.

YARIŞMAYA KİMLER KATILABİLİR?
Yarışmaya katılım ile ilgili bir sınırlama bulunmamaktadır.30 mart 2013 tarihine kadar www.sokeonuokuyor.org adresinden başvurmuş olanlar sınav günü kimlikleri ile sınava katılabileceklerdir.

SORULAR NASIL OLACAK?
Yarışma soruları sınav komisyonu tarafından Reşit HAYLAMAZ'ın Efendimiz Kitabından hazırlanacak olup çoktan seçmeli olup 60 sorudan oluşacaktır. Tüm kategorilere aynı sorular sorulacak olup değerlendirme kategoriler arasında yapılacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Başvurular 30 mart 2013 tarihine kadar www.sokeonuokuyor.org adresinden yapılacaktır. Yapılan başvurular onaylandıktansonra birkaç saat içerisinde kayıtlı başvurular kısmında görünecektir.

ÖDÜLLER NELERDİR VE NE ZAMAN VERİLECEK?
Yarışma soruları jüri tarafından değerlendirildikten sonra yapılacak olan törende kategorilere göre verilecektir. Yarışmada her katogoriden ilk 12 ye girmiş olanlara ödül verilecektir.

 

 • Hakkımızda

  Araştırmacı Girişimci Eğitimciler Derneği (AGED) olarak peygamber Efendindimizin Gönüllerde hak ettiği yeri alması adına yapılmış mütevazı bir adımdır.

  Okunması, okundukça tanınması, tanındıkça sevilmesi, sevildikçede hayatımıza rehber olması dileği ile.

 • Video
 • Follow us on
 • twitter
 • facebook
 • linkedin
 • dribbble
Wordpress theme for creative
© Copyright 2011. Powered by Wordpress
OStudio Template by husamrayan ysaritemur@yahoo.com